pasek garmin quick fit

Wraz z linią zegarków Fenix 5 pojawiły się również dodatkowe paski z systemem szybkiej zmiany QuickFit. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących dać wyraz swojej osobowości przez zastosowanie innych niż standardowe paski. Paski zrobione są z silikonu, a dodatkowe zapięcie pozwala na wymianę  w dosłownie kilka sekund i to bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi i narażania się na ryzyko zgubienia małej śrubki trzymającej teleskop.

Rodzaje pasków

W chwili obecnej w naszej ofercie  znajdziecie paski o szerokości 20mm, 22mm i 26mm. Są one odpowiednio przeznaczone dla zegarków Garmin Fenix 5s, Fenix 5 oraz Fenix 5x (oraz między innymi Fenix 3 oraz Tactix Charlie, ale o kompatybilności pasków wspomnimy niżej). Ponadto ofertę cechuje szeroka barwa kolorów oraz dodatkowych pasków takich jak bransolety ze stali nierdzewnej, paski skórzane czy zamszowe.

Wymiana pasków Garmin QuickFit

Wymiana paska jest dziecinnie prosta, nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi i zajmie kilka sekund. W celu wymiany należy złapać za wewnętrzną część plastikowego zaczepu u spodu paska, a następnie pociągnąć ją w stronę „od zegarka”. Założenie nowego paska polega na prostym wciśnięciu teleskopu w zaczep.

Paski silikonowe Garmin QuickFit

Paski silikonowe ze względu na kolor i szerokość dzielimy na:

Paski Approach QuickFit 22mm są przeznaczone do zegarków Approach, jednakże są kompatybilne z zegarkami Fenix 5.

Inne paski

Popularność serii Garmin Fenix 5 i Garmin Fenix 5 Plus tkwi w tym, że są to zegarki uniwersalne. Poza treningami, w trakcie których najlepiej korzystać z odpornych no pot i wodę pasków silikonowych, zegarek można bez problemu ubrać także do bardziej eleganckich strojów. W takiej sytuacji wystarczy skorzystać z szybkiej zamiany paska.

Poniżej przedstawiamy dodatkowe paski skórzane, zamszowe czy bransolety ze stali nierdzewnej. Wszystkie paski są również wyposażone w system szybkiej zmiany QuickFit.

Kompatybilność z innymi zegarkami

zegarek do biegów ultra

Paski QuickFit choć pojawiły się przy okazji serii Fenix 5 są kompatybilne z innymi zegarkami Garmina. Poniżej lista kompatybilności:

Wszystkich zainteresowanych przedstawionymi paskami lub urządzeniami firmy GARMIN zapraszamy do salonów firmowych oraz sklepu online TRIGAR.pl