garmin forerunner 645 music hero

Garmin Forerunner 645 Music to pierwszy model zegarka w ofercie amerykańskiego producenta, który posiada możliwość bezprzewodowego przesyłania muzyki do zgodnych słuchawek bluetooth. W zależności od rozmiaru pliku muzycznego w pamięci wewnętrznej zegarka można zainstalować nawet do 800 utworów. W tym wpisie pokażemy Wam jak zainstalować ulubione kawałki w zegarku Forerunner 645 Music.

Wymagania sprzętowe

Aby móc zainstalować muzykę w zegarku Garmin Forerunner 645 Music potrzebujesz następujących narzędzi:

  • Zegarek Garmin Forerunner 645 Music
  • Kabel USB umożliwiający podpięcie zegarka do komputera (kabel znajduje się w zestawie z zegarkiem lub w razie potrzeby można go zakupić w sklepie TRIGAR.pl)
  • Komputer stacjonarny lub laptop z zainstalowanym programem Garmin Express. Ten darmowy program można pobrać ze strony producenta. Garmin Express poza funkcją przesyłania muzyki pozwala także wykonywać aktualizacje oprogramowania oraz pobierać dodatki ze sklepu Garmin Connect IQ
  • Darmowe konto w platformie Garmin Connect. Aby móc dodać zegarek do listy w programie Garmin Express w pewnym momencie należy podać dane do logowania do platformy Garmin Connect. Założenie konta w Garmin Connect to podstawowa czynność, którą powinien wykonać każdy posiadacz zegarka czy licznika marki Garmin. Platforma ta bowiem służy do przechowywania danych z treningów i całodziennych aktywności, a także pozwala na tworzenie własnych treningów itp.
  • Playlistę utworów muzycznych zainstalowanych na komputerze

Instalacja utworów w zegarku Forerunner 645 Music

Instalacja muzyki w zegarku Garmin Forerunner 645 Music jest bardzo prosta. Pierwszą czynnością jaką musimy wykonać to podłączenie zegarka do komputera za pomocą zgodnego kabla USB. Następnie włączamy program Garmin Express i klikamy na ikonę + w celu dodania nowego urządzenia. Komputer powinien automatycznie rozpoznać nowe urządzenie. Dodajemy urządzenie Forerunner 645 i logujemy się danymi z konta Garmin Connect. Według uznania możemy nadać nazwę dla swojego zegarka, skonfigurować bezprzewodowe sieci Wi-Fi (sieć można zdefiniować w dowolnym momencie) oraz zaakceptować zgodę na gromadzenie danych.

garmin forerunner 645 muzyka

Po tych czynnościach w programie Garmin Express uzyskamy dostęp do czterech zakładek: Muzyka, Aplikacje, Narzędzia i zawartość, Garmin Connect. W celu zarządzania muzyką wybieramy oczywiście zakładkę Muzyka.

garmin forerunner 645 muzyka

W związku z tym, że domyślnym odtwarzaczem muzycznym na komputerze na którym przygotowywaliśmy tą prezentację jest program iTunes, to w lewej górnej części zobaczymy listy odtwarzania, wykonawców, albumy, utwory itp. z tego właśnie programu. Wybieranie utworów czy też całej listy polega na wybraniu grupy (1.), następnie zaznaczenie konkretnych utworów (2) i kliknięciu przycisku wyślij do urządzenia (3.).

instalacja myzuki garmin forerunner 645

Z poziomy programu Garmin Express możemy także zarządzać muzyką, która jest już zainstalowana w zegarku. W celu przejścia do edycji wystarczy wybrać grupę w lewej dolnej części. Jeżeli chcemy usunąć dane utwory wystarczy je zaznaczyć, a następnie kliknąć przycisk usuń z urządzenia.

muzyka forerunner 645

Po przesłaniu lub usunięciu utworów możemy bezpiecznie odpiąć zegarek od komputera i cieszyć się odtwarzaniem ulubionej muzyki bezpośrednio z zegarka. W kolejnym wpisie zaprezentujemy działania odtwarzacza w połączeniu z bezprzewodowymi słuchawkami. Zainteresowanych zakupem muzycznego zegarka Garmin Forerunner 645 Music zapraszamy do salonów firmowych oraz sklepu online firmy TRIGAR.pl