Z przyjemnością informujemy, że sieć salonów firmowych TRIGAR.pl rozrasta się! Po oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie przyszedł czas na Białystok. Nasz najnowszy salon mieści się w centrum Białegostoku, przy ulicy Adama Mickiewicza 7 (budynek naprzeciwko centrum handlowego Alfa – wejście od ulicy Świętojańskiej).

Garmin Białystok
Salon firmy TRIGAR w Białymstoku

Podobnie jak we wszystkich naszych placówkach, w ofercie salonu znajdziecie wszystkie topowe urządzenia oraz zegarki Garmin. Najnowsze echosondy czy nawigacje rowerowych, a także różnego typu nawigacje (samochodowe, ciężarowe, motocyklowe, na quada, do motorówki), aż po systemy do śledzenia i tresury psów. To wszystko znajdziesz na miejscu w naszym sklepie. Poza urządzeniami dysponujemy także najobszerniejszą w Polsce bazą oryginalnych akcesoriów. Potrzebujesz zakupić czujnik kadencji, prędkości czy mocy marki Garmin? A może chcesz odmienić wygląd swojego zegarka poprzez wymianę pasków na inny kolor? Żaden problem, odwiedź nas w salonie TRIGAR.pl w Białymstoku, a nasi eksperci z chęcią pomogą Ci dobrać odpowiednie urządzenie lub akcesorium.

Garmin Białystok
Wnętrze salonu w Białymstoku

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Garmin w Polsce już od ponad 12 lat. Decydując się na zakup urządzenia w naszej sieci salonów masz gwarancję tego, że produkt pochodzi z polskiej dystrybucji, a co za tym idzie jest także objęty pełną, dwuletnią gwarancją producenta. W razie jakichkolwiek problemów, czy pytań związanych z obsługą produktów Garmin zawsze możesz skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. Za zakupy w salonie możesz  zapłacić kartą, gotówką oraz skorzystać z systemu ratalnego Santander Banku. Podróżni spoza Unii Europejskiej mogą także uzyskać dokument Tax Free, który upoważni ich do zwrotu podatku VAT. Dokładne lokalizacje wszystkich naszych oddziałów znajdziesz na tej podstronie lub na poniższej mapie. Zapraszamy 🙂