Z przyjemnością informujemy, że sieć salonów firmowych TRIGAR.pl rozrasta się! Po oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie przyszedł czas na Białystok. Nasz najnowszy salon mieści się w centrum Białegostoku, przy ulicy Adama Mickiewicza 7 (budynek naprzeciwko centrum handlowego Alfa – wejście od ulicy Świętojańskiej).

Garmin Białystok
Salon firmy TRIGAR w Białymstoku

Podobnie jak we wszystkich naszych placówkach, w ofercie salonu znajdziecie wszystkie topowe urządzenia oraz zegarki Garmin. Najnowsze echosondy czy nawigacje rowerowych, a także różnego typu nawigacje (samochodowe, ciężarowe, motocyklowe, na quada, do motorówki), aż po systemy do śledzenia i tresury psów. To wszystko znajdziesz na miejscu w naszym sklepie. Poza urządzeniami dysponujemy także najobszerniejszą w Polsce bazą oryginalnych akcesoriów. Potrzebujesz zakupić czujnik kadencji, prędkości czy mocy marki Garmin? A może chcesz odmienić wygląd swojego zegarka poprzez wymianę pasków na inny kolor? Żaden problem, odwiedź nas w salonie TRIGAR.pl w Białymstoku, a nasi eksperci z chęcią pomogą Ci dobrać odpowiednie urządzenie lub akcesorium.

Garmin Białystok
Wnętrze salonu w Białymstoku

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Garmin w Polsce już od ponad 12 lat. Decydując się na zakup urządzenia w naszej sieci salonów masz gwarancję tego, że produkt pochodzi z polskiej dystrybucji, a co za tym idzie jest także objęty pełną, dwuletnią gwarancją producenta. W razie jakichkolwiek problemów, czy pytań związanych z obsługą produktów Garmin zawsze możesz skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. Za zakupy w salonie możesz  zapłacić kartą, gotówką oraz skorzystać z systemu ratalnego Santander Banku.  Zapraszamy 🙂