zegarek z gps do 1000

Jaki zegarek z GPS do 1000 złotych najlepiej sprawdzi się w trakcie treningu biegowego? W tym poradniku skupiamy się na pulsometrach marki Garmin, które aktualnie znajdują się w ofercie sklepu TRIGAR.pl

Garmin Forerunner 35 – Cena 650zł

Naszą pierwszą propozycją jest Garmin Forerunner 35. Ten dostępny w aż czterech wariantach kolorystycznych zegarek z GPS posiada optyczny pomiar tętna z nadgarstka Garmin HR Elevate, wbudowany akcelerometr oraz wsparcie dla kilku rodzajów aktywności. Zegarek posiada wsparcie dla czujników ANT+ więc w razie potrzeby można dokupić do niego m.in. zewnętrzny czujnik pomiaru tętna czy rowerowy czujnik kadencji.

zegarek z gps

Na uwagę w tym modelu zasługuje z pewnością wsparcie dla treningu interwałowego oraz alarm wibracyjny , których zabrakło we wcześniejszych modelach z tej serii (Forerunner 10/15/25). Poza modułem GPS na podstawie którego zegarek zlicza pokonany w trakcie biegu czy jazdy na rowerze dystans czy prędkość, Forerunner 35 posiada także akcelerometr. Dzięki niemu możemy rejestrować także parametry z treningu w pomieszczeniu (bieżnia) oraz monitorować ile kroków i jaki dystans pokonaliśmy w ciągu całego dnia. Szczegółową recenzję tego zegarka znajdziecie w jednym z naszych wcześniejszych wpisów.

Garmin Vivosmart HR+ – Cena 729zł

Inteligentna opaska Garmin Vivosmart HR+ została stworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie minimalizm. Pod względem funkcjonalnym pulsometr ten jest bardzo podobny do wymienionego wcześniej Forerunnera 35. Ten zegarek z GPS sprawdzi się zarówno w trakcie treningów w ternie, w pomieszczeniu oraz w życiu codziennym.

zegarek z gps

Po synchronizacji ze zgodnym telefonem na ekranie opaski można odczytywać smsy, maile i inne powiadomienia. Więcej informacji na temat tego modelu znajdziecie na karcie produktu w sklepie TRIGAR.pl

Garmin Vivosport – Cena 889zł

Garmin Vivosport to najnowszy model z tego zestawienia. Zegarek został zaprezentowany w połowie 2017 roku i jest reklamowany przez producenta jako najmniejszy w ofercie zegarek z gps oraz wbudowanym czujnikiem pomiaru tętna. Pomiar tętna podobnie jak we wcześniej zaprezentowanych modelach odbywa się poprzez prześwietlenie skóry na nadgarstku. Jednakże w tym modelu zastosowany został nowszy rodzaj czujnika (znany m.in z topowego modelu Garmin Fenix 5), który jest niżej osadzony i częściej odczytuje informacje o tętnie.

zegarek z gps

Vivosport obliczy szacunkowy pułap tlenowy, posiada tryb przeprowadzający użytkownika przez ćwiczenia relaksacyjne oraz nową funkcję treningu z powtórzeniami (trening siłowy z powtórzeniami – nie mylić z treningiem interwałowym, którego w tej opasce nie ma). Więcej informacji znajdziecie na trigar.pl

Garmin Forerunner 235 – zegarek z gps za 1050zł

Jeżeli zastanawiacie się co zyskacie wydając nieco ponad 1000zł to z odpowiedzią przychodzi model Garmin Forerunner 235. Poza większym ekranem, na którym można wyświetlić do czterech parametrów treningu zyskujemy przede wszystkiem dostęp do tworzenia treningów zaawansowanych, kalendarza treningowego oraz gotowych planów treningowych. W praktyce oznacza to, że trening można zaplanować z podziałem na każdy kilometr w aplikacji mobilnej lub internetowej wersji platformy Garmin Connect i później przesłać go do zegarka. W trakcie aktywności Forerunner 235 będzie prowadził nas przez kolejne, wcześniej zaplanowane etapy. Szczegółową recenzję tego modelu znajdziecie tutaj.

zegarek z gps