Podsumowanie treningu lipcowego

Trzeciego lipca kolejny raz spotkaliśmy się na polanie w Parku Grabiszyńskim, by trenować pod czujnym okiem trenerki Weroniki Machowskiej. Tematem czwartego już  spotkania Trigar Running Team była wytrzymałość szybkościowa.

 

 

Trening rozpoczęliśmy truchtem, następnie wykonaliśmy ćwiczenia parami (oj było zabawnie) i wyścigi jak z bajki „Wilk i zając” 🙂

 

 

W części głównej treningu wykonaliśmy dwukrotnie „piramidę” 1′,2′,3′,2′,1′ z przerwami między powtórzeniami trwającymi tyle ile bieg, a między seriami 4′. Warto zapamiętać tego typu trening, bo nieźle daje w kość i sprawia, że wszyscy uczestnicy warsztatów Trigar Running Team mają uśmiech na twarzy (samozadowolenie z wykonanej pracy 100%).  Na koniec dawka ćwiczeń wzmacniających i rozciągających z elementami jogi.

 

 

Dziękujemy za liczne przybycie i czekamy na Was 7 sierpnia 2017 na kolejnych warsztatach Trigar Running Team, których tematem przewodnim będzie: „Technika biegu – praca ramion”.

 

< 2017 >
Sierpień
«
»
 • 07
  07.Sierpień.Poniedziałek

  19:00 -20:00
  2017-08-07
  Park Grabiszyński
  Grabiszyńska 337, Wrocław, Polska

  Piąte zajęcia w całości poświęcimy prawidłowej pracy ramion, by pomagały Nam w szybszym bieganiu, a nie przeszkadzały (ćwiczenia zarówno na płaskim jak i górzystym terenie).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *