forerunner 235

Piątego czerwca we wrocławskim Parku Grabiszyńskim odbyły się kolejne warsztaty biegowe Trigar Running Team. Po raz pierwszy od trzech miesięcy dopisała nam pogoda, dzięki czemu uczestnicy treningu mogli pojawić się w teamowych koszulkach.

Tematem przewodnim warsztatów było ćwiczenie szybkości. Wykwalifikowana trenerka – Weronika Machowska – jak zwykle zadbała o to żeby nikt się nie nudził. Wspólna rozgrzewka w kole przeprowadzona na polanie Parku Grabiszyńskiego obfitowała w urozmaicone ćwiczenia. Dalsza część treningu to sprinty trójek. Rywalizacja ewidentnie zmotywowała uczestników. Nikt nie odpuszczał!

Przed treningiem biegacze mogli skorzystać z porad przychodni SPORTSmed, która od tego miesiąca została oficjalnym partnerem medycznym Trigar Running Team. Na stoisku przychodni można było wykonać darmowy pomiar stopy na podoskopie, porozmawiać o tym jak duże znaczenie ma  doboru odpowiedniego obuwia biegowego, a także wysłuchać porad z zakresu fizjoterapii, dietetyki i psychologii sportu.

Natomiast w namiocie Trigar.pl na uczestników warsztatów czekali eksperci z wrocławskiego salonu firmy Trigar. Na stoisku można było zapoznać się z zegarkami dla biegaczy marki Garmin, odebrać butelkę wody oraz podbić kartę obecności.

Przypominamy, że na ostatnich warsztatach, które odbędą się w październiku tego roku, osoby które posiadają kartę TrigarRunningTeam będą mogły wziąć udział w zabawie w której główną nagrodą będzie zegarek z serii Garmin Fenix 5. Więcej informacji o zbieraniu pieczątek można znaleźć tutaj.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny trening i już dziś zapraszamy Was na lipcowy trening z Trigar Running Team.

[ecwd id=”33″ type=”full” page_items=”5″ calendar_start_date=”2017-07″ event_search=”yes” display=”list” displays=”list,none,none,none” filters=””]